Hľadáte svadobné šaty s DLHÝMI RUKÁVMI?

Svadobné šaty s dlhými rukávmi - absolútny hit tejto svadobnej sezóny - nájdete práve teraz u nás

Ak túžite po svadobných šatách s dlhými čipkovými rukávmi, máme pre vás tie najkrajšie!

V našej novej kolekcii svadobných šiat nájdete SVADOBNÉ ŠATY S DLHÝMI ČIPKOVÝMI RUKÁVMI, ktoré vás doslova očaria. Svadobné šaty s dlhými rukávmi pôsobia nežne a rafinovane zároveň, a sú absolútnym hitom tejto svadobnej sezóny. Svadobné šaty 1811 sú úžasnou kombináciou luxusnej čipky zdobenej perličkami, ľahkej tylovej sukne a rafinovaného hlbokého výstrihu. V svadobných šatách 1811 budete na ceste k oltáru neprehliadnuteľná a na fotografiách, ktorými sa budete chcieť pochváliť, očarujúca. Viac fotografií týchto výnimočných svadobných šiat nájdete tu.

Svadobné šaty s dlhými čipkovými rukávmi a čipkovaným chrbátom nájdete v svadobnom salóne Wedding Gallery v Bratislave.

Ďalším neodolateľným modelom svadobných šiat s dlhými čipkovými rukávmi sú šaty 1808. Tieto svadobné šaty sú úžasnou kombináciou netradičnej farby NUDE, luxusnej čipky vykladanej kamienkami, ktorá vynikne na dlhých rukávoch a rafinovaného výstrihu, ktoré fantasticky dopĺňa jemná tylová sukňa. Svadobné šaty 1808 sú nádherné aj zo zadu. Zadný diel týchto svadobných šiat je z luxusnej kamienkami vykladanej čipky a váš chrbát v nich bude zahalený aj odhalený zároveň. Viac fotogradií týchto svadobných šiat s dlhými čipkovými rukávmi nájdete tu.

Svadobné šaty s dlhými čipkovými rukávmi nájdete práve teraz v svadobnom salóne Wedding Gallery v Bratislave.

Nežné a rafinované zároveň sú čipkované svadobné šaty 1701. Dlhé čipkované rukávy robia tieto svadobné šaty neodolateľným kúskom, v ktorých vaše ÁNO vyznie krajšie! V svadobných šatách 1701 sa spája luxusná čipka s jemnou tylovou sukňou. Rafinovaný výstrih a sexi čipkovaný chrbát iba podčiarkuje výnimočnosť týchto svadobných šiat. Viac fotografií svadobných šiat s dlhými rukávmi nájdete tu.

Svadobné šaty s dlhými čipkovými rukávmi, svadobný salón Wedding Gallery Bratislava.

V prípade, ak túžite po svadobných šatách s 3/4 rukávmi alebo krátkymi rukávmi máme pre vás mnoho krásnych modelov, stačí si len vybrať. Inšpirujte sa tu alebo nás rovno navštívte, určite pre vás nájdeme tie PRAVÉ.

Svadobný salón Wedding Gallery Bratislava - svadobné šaty s dlhými rukávmi - prenájom a predaj