Svadobné šaty 2019

Svadobné šaty 2019 - svadobné šaty, do ktorých sa zamilujete!

Aké sú svadobné šaty pre rok 2019?

Nádherné, očarujúce, rafinované a do detailov prepracované, dalo by sa povedať v skratke. Svadobné šaty z novej kolekcie pre rok 2019 sú jednoducho neodolateľne krásne a vy v nich budete pôsobiť priam očarujúco.

Ak túžite po svadobných šatách s dlhými čipkovými rukávmi, máme pre vás tie pravé a sú výnimočne krásne. Svadobné šaty 1811 pôsobia jemne a rafinovane zároveň. Viac o týchto svadobných šatách sa dočítate tu alebo si ich príďte rovno vyskúšať :).

Svadobné šaty s čipkovými rukávmi a čipkovým chrbátom nájdete v svadobnom salóne Wedding Gallery v Bratislave.

Hľadáte svadobné šaty s jednoduchou padavou sukňou? V novej kolekcii svadobných šiat pre rok 2019 máme pre vás nádherný model svadobných šiat, v ktorých sa spája jednoduchá padavá sukňa s prekrásnym čipkovaným chrbátom a rukávmi - svadobné šaty 1813 si jednoducho musíte vyskúšať. Viac fotografií nájdete tu.

Svadobné šaty s čipkovaným chrbátom a jednoduchou padavou sukňou nájdete v svadobnom salóne Wedding Gallery v Bratislave.

Túžite po jednoduchých svadobných šatách? V kolekcii svadobných šiat pre rok 2019 vám ponúkame aj svadobné šaty, ktoré vystihuje pojem jednoduchá elegancia. Viac fotografií týchto nádherných svadobných šiat nájdete tu.

Jednoduché svadobné šaty kolekcia 2018, saténové svadobné šaty, svadobné šaty s hladkou sukňou - svadobný salón Wedding Gallery Bratislava

Jednoduché svadobné šaty s veľkou saténovou sukňou, trendovými vreckami, rozkošnými gombičkami a mašľou sú nadčasovou voľbou pre nevestu, ktorú vystihuje motto: "v jednoduchosti je krása". Viac o týchto jednoduchých svadobných šatách sa dočítate tu.

Jednoduché svadobné šaty s hladkou saténovou sukňou a vreckami - kolekcia 2018 - svadobný salón Wedding Gallery Bratislava

Ak túžite po svadobných šatách, v ktorých zažiarite, máme pre vás tie pravé! Svadobné šaty 1808 sú úžasnou kombináciou luxusnej čipky vykladanej kamienkami a jednoduchej tylovej sukne. Dlhé rukávy sú absolútnym must have trendom v svadobnej móde pre rok 2019 a svadobné šaty 1808 majú tie najkrajšie rukávy, aké ste kedy videli. Nie, nepraháňame. Príďte sa presvedčiť :). Viac fotografií týchto nádherných svadobných šiat nájdete tu.

Svadobné šaty s dlhými čipkovými rukávmi - kolekcia 2018 - svadobný salón Wedding Gallery

xxx

Svadobné šaty 2019 - svadobný salón Wedding Gallery Bratislava