Svadobné šaty kolekcia 2017

Svadobné šaty kolekcia 2017, čipkované svadobné šaty, svadobné šaty s dlhými rukávmi, svadobné šaty ako Dominika Cibulková

Aké sú svadobné šaty pre rok 2017?

Naša kolekcia svadobných šiat pre rok 2017 je splneným snom každej nevesty! Či už túžite po čipkovaných svadobných šatách, svadobných šatách s dlhými rukávmi alebo po svadobných šatách s dlhou katedrálovou vlečkou, u nás určite nájdete tie pravé! V tomto blogu prinášame výber toho najkrajšieho čo v našej kolekcii svadobných šiat pre rok 2017 nájdete. Tak napríklad:

Svadobné šaty s dlhými rukávmi (model 1701)

Svadobné šaty s dlhými rukávmi a čipkou v štýle Dominiky Cibulkovej nájdete v svadobnom salóne Wedding Gallery v Bratislave.   

Svadobné šaty 1701 s dlhými rukávmi a čipkou sú trendové, krásne a sexi zároveň. Tieto svadobné šaty sú úžasnou kombináciou jednoduchej tylovej sukne s bohato vypracovaným čipkovým živôtikom v ktorých sa ich nositeľka bude cítiť luxusne a neodolateľne.

Svadobné šaty v štýle Dominiky Cibulkovej (model 1702)

Sexi svadobné šaty s čipkou v štýle Dominiky Cibulkovej nájdete v svadobnom salóne Wedding Gallery v Bratislave.

Svadobné šaty 1702 s čipkou a ramienkami sa vyznačujú krásnou korálkami vykladanou čipkou a jednoduchou tylovou sukňou, ktorá je ľahučká ako obláčik. 

Čipkované svadobné šaty (model 1703)

Čipkované svadobné šaty s krásnou katedrálovou vlečkou nájdete v svadobnom salóne Wedding Gallery v Bratislave.

Krásne svadobné šaty 1703 s čipkou sú splneným snom každej nevesty, ktorá túži po princeznovských šatách s katedrálovou vlečkou. Nádherná čipka a opasok robia tieto svadobné šaty neodolateľným kúskom, v ktorých budete chcieť povedať ÁNO!

Svadobné šaty s čipkovými rukávmi (model 1705)

Svadobné šaty s čipkovým bolerkom nájdete v svadobnom salóne Wedding Gallery v Bratislave. Svadobné šaty 2017

Hľadáte svadobné šaty s čipkovým bolerkom? Práve ste ich našli! Svadobné šaty 1705 sú ako stvorené pre vás. Nádherné svadobné šaty s čipkovými rukávmi a prekrásnou katedrálovou vlečkou pôsobia luxusne a rozprávkovo zároveň a vy sa v nich budete cítiť ako princezná.

Svadobné šaty s ramienkami (model 1706)

Svadobné šaty s čipkovými ramienkami nájdete v svadobnom salóne Wedding Gallery v Bratislave. Svadobné šaty 2017. Krajkové svadobné šaty.

Čipkované svadobné šaty 1706 v jednoduchom strihu pôsobia veľmi žensky, elegantne a nadčasovo. Tieto svadobné šaty sú nádherné aj zo zadu! Bonusom sú krásne čipkové ramienka, ktoré vás opticky predĺžia.

Princeznovské svadobné šaty s čipkou (model 1704)

Svadobné šaty s čipkou a veľkou vlečkou nájdete v svadobnom salóne Wedding Gallery v Bratislave. Svadobné šaty 2017.

Princeznovské svadobné šaty 1704 spĺňajú všetko po čom ste snívali. Sú krásne z každého uhla pohľadu a ich nositeľka v nich zažiari. Tá správna kombinácia čipky, tylu a kamienkov vám dodá pocit luxusu a jedinečnosti.

Svadobné šaty z našej novej kolekcie sú šaty v ktorých v roku 2017 zažiarite! Objednajte sa na skúšku už dnes a splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách z Wedding Gallery. Tešíme sa na vás.

Svadobné šaty kolekcia 2017 -  blog svadobný salón Wedding Gallery Bratislava