Svadobné šaty vo farbe NUDE

Svadobné šaty vo farbe NUDE, PÚDROVEJ, alebo RUŽOVEJ sú hitom tejto svadobnej sezóny

Hľadáte netradičné svadobné šaty? Vyberte si svadobné šaty vo farbe NUDE!

Pre túto svadobnú sezónu prišli návrhári svadobných šiat s netradičnou farbou NUDE. Čo je na farbe NUDE iné? Netradičné? Výnimočné? V prvom rade NUDE nádherne splýva s pokožkou nevesty a teda vytvára ilúziu akoby nevesta bola zahalená iba v luxusnej čipke. Čipka je zväčša vo farbe ivory alebo bielej farbe čo ku kontrastnému odtieňu NUDE pôsobí maximálne rafinovane. V druhom rade NUDE je alternatívou k bielej farbe, ktorá sa nehodí ku každému typu pokožky. Návrhári zväčša kombinujú NUDE s farbou IVORY z čoho vznikajú nádherné svadobné šaty, ktoré sú určené pre nevesty, ktoré sa orientujú v módnych trendoch a hľadajú šaty v ktorých budú výnimočné. Z našej kolekcie svadobných šiat pre všetky módne maniačky odporúčame svadobné šaty 1808, ktoré sú vo farbe NUDE neskutočne krásne.

Svadobné šaty NUDE, PÚDROVÉ, RUŽOVÉ nájdete v svadobnom salóne Wedding Gallery v Bratislave.

Ako ďalšie, vám dávame do pozornosti, nádherné svadobné šaty vo farbe NUDE - model 1801. Ak hľadáte svadobné šaty, v ktorých budete krásna, sexi a rafinovaná zároveň - práve ste ich našli! NUDE je v tomto prípade doplnená čipkou a 3D kvietkami vďaka čomu sú tieto svadobné šaty majstrovským dielom a vy v nich budete na ceste k oltáru neskutočne krásna. Pocit luxusu zabezpečuje veľká tylová sukňa a dlhá katedrálová vlečka, ktorá sa bude vynímať na svadobných fotografiách.

Svadobné šaty NUDE, PÚDROVÉ, RUŽOVÉ - svadobný salón Wedding Gallery Bratislava

Chcete niečo výnimočné? Čo tak svadobné šaty s odnímateľňou vlečkou! Svadobné šaty 1805 sú výborným riešením pre nevestu, ktorá túži po veľkej princeznovskej sukni, no zároveň chce ukázať svoju krásnu postavu. Svadobné šaty 1805 sú rafinovanou kombináciou úzkych svadobných šiat, ktoré nechajú vyniknúť postavu nevesty a odopínateľnej vlečky, ktorú využijete na obrad a svadobné fotenie. Vo farebnej kombinácii IVORY/NUDE sú tieto svadobné šaty výnimočne krásne a taká v nich budete aj vy. Výnimočná a krásna!

Svadobné šaty s odopínateľnou vlečkou nájdete v svadobnom salóne Wedding Gallery v Bratislave.

Hľadáte svadobné šaty, ktoré majú zahalené ramená? Svadobné šaty 1810 sú tie pravé pre vás. V týchto svadobných šatách sa spája kombinácia jedinečnej čipky a ľahkej tylovej sukne. Rafinovaný čipkovaný chrbát s rozkošnými gombičkami a opasok z jemných perličiek, podčiarknú výnimočnosť svadobných šiat a ich nositeľky. Vo farebnej kombinácii IVORY/NUDE si svadobné šaty 1810 jednoducho musíte vyskúšať.

Aj keď sú teraz farebné odtiene IVORY a NUDE na výslní, neznamená to, že v salóne nemáme množstvo snehovo-bielych šiat pre nevestičky, ktoré vždy snívali o tom, že sa raz budú vydávať v bielych svadobných šatách :). Stačí nás len navštíviť. Radi vám poradíme.

Svadobný salón Wedding Gallery Bratislava - svadobné šaty - prenájom a predaj